Urządzenia biurowe - Lobos
Lobos - kopiarki, drukarki sieciowe, Canon, Panasonic, HP, kserokopiarki
strona główna
promocje
nowości
oferta specjalna
giełda urządzeń
o nas
faq
kontakt
 
 
Jesteś tutaj: strona główna
 
usługi
leasing
dzierżawa
audyt
Leasing jest coraz popularniejszą formą finansowania zakupu sprzętu biurowego. Zapraszamy do skorzystania z Naszej atrakcyjnej oferty leasingowej przygotowanej wspólnie z firmą Grenke.  
więcej »
 
serwis
usługi serwisowe
umowy serwisowe
zamów serwis
Nasz dział techniczny zapewni Państwu fachową obsługę serwisową zakupionych urządzeń oraz szeroki zakres usług dodatkowych.
więcej »
 
promocje
nowości
oferta specjalna
Oddaj starą kopiarkę - otrzymasz duży upust na nową! Oddaj starą kopiarkę - otrzymasz duży upust na nową! »
Zapraszamy Państwa do skorzystania z nowej promocji, którą zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Canon! Przy zwrocie starej kopiarki i jednoczesnym zakupie nowej, zapewniamy Państwu bardzo korzystny poziom dodatkowego upustu! Zapraszamy do zapoznania się z warunkami promocji! więcej »
 
Sprawdź ile kosztują Twoje wydruki - usługa audytu! Sprawdź ile kosztują Twoje wydruki - usługa audytu! »
Odpowiedź na to pytanie - Ile kosztują Twoje wydruki - nie jest łatwa, zwłaszcza jeżeli w firmie jest wielu pracowników i wiele urządzeń drukujących. Szukając odpowiedzi na to pytanie i oferując naszym Klientom rozwiązania sieciowe optymalizujące koszty druku korzystamy z profesjonalnego narzędzia do analizy kosztów druku jakim jest Print Audit! Zapraszamy do skorzytania! więcej »
 
Potrzebujesz wydruk czy drukarkę? Potrzebujesz wydruk czy drukarkę? »

Jesteśmy przekonani, że odpowiedź na to pytanie jest prosta! Każdy potrzebuje wydruk a urządzenie jest tylko środkiem do tego celu. Mamy rozwiązanie - jak szybko, tanio i sprawnie mogą Państwo realizować cele swojej firmy bez angażowania własnych zasobów do całej logistyki związanej z zakupem i obsługą sprzętu! Zapraszamy do współpracy!

więcej »
 
serwis
Canon, Samsung
Lobos
Samsung - zupełnie nowe możliwości! Android w biurze! »

Miło nam przedstawić Państwu niespotykane dotąd rozwiązanie w sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych! W nowych modelach firmy Samsung mamy do dyspozycji system Android dzięki któremu udało się uzyskać niespotykane dotąd możliwości konfiguracyjne!

więcej »
 
 
strona główna | promocje | nowości | oferta specjalna | giełda urządzeń | o nas | faq | kontakt | inne serwisy Lobos | polityka prywatności
Lobos Technologie - najlepsze kopiarki, kserokopiarki, drukarki, skanery, plotery i urządzenia wielofunkcyjne Canon i Develop.
realizacja