aktualnosci - Samsung - zupełnie nowe możliwości! Android w biurze! - Lobos
Lobos - kopiarki, drukarki sieciowe, Canon, Panasonic, HP, kserokopiarki
strona główna
promocje
nowości
oferta specjalna
giełda urządzeń
o nas
faq
kontakt
 
 
Jesteś tutaj: strona główna | aktualności
 
Samsung - zupełnie nowe możliwości! Android w biurze! »

Miło nam przedstawić Państwu niespotykane dotąd rozwiązanie w sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych! W nowych modelach firmy Samsung mamy do dyspozycji system Android dzięki któremu udało się uzyskać niespotykane dotąd możliwości konfiguracyjne!

więcej »
 
 
2015-04-01
Samsung - zupełnie nowe możliwości! Android w biurze!
Miło nam przedstawić Państwu niespotykane dotąd rozwiązanie w sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych! W nowych modelach firmy Samsung mamy do dyspozycji system Android dzięki któremu udało się uzyskać niespotykane dotąd możliwości konfiguracyjne! »
 
 
2013-09-16
SAMSUNG - nowość w ofercie Lobos Technologie!
Z przyjemnością pragniemy poinformować, że od października 2013 roku firma Lobos została autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym profesjonalnych urządzeń biurowych firmy Samsung Electronics! Któż z nas nie zna wysokiej jakości i funkcjonalnoci produktów tej marki - teraz również w Twojej firmie! »
 
 
2013-05-16
Nowe rozwiązania Canon - naprawdę można jeszcze więcej!
Przedstawiamy Państwu nowe urządzenia Canon z serii Advance drugiej generacji oraz nowe aplikacje do pracy w sieci! Urządzenia pierwszej generacji były znakomicie przyjęte przez klientów i wyprzedzały konkurencję swoją funkcjonalnością i prostotą obsługi.  »
 
 
2011-09-21
Canon zdobywa prestiżowe nagrody Buers Laboratory!
Buyers Lab to jedna z najbardziej cenionych i prestizowych niezależnych organizacji oceniających i testujących sprzęt biurowy. Firma założona w 1961 roku, publikuje najobszerniejsze i najdokładniejsze raporty dotyczące biurowych urządzeń. W obu tegorocznych edycjach produty firmy Canon otrzymały aż 13 prestiżowych wyróżnień! »
 
 
2011-05-27
Canon iPF-8300 najlepszą drukarką fotograficzną 2011 roku!
Canon imagePROGRAF iPF8300 otrzymał nagrodę dla "Najlepszej drukarki fotograficznej 2011 roku", przyznawaną przez Europejskie Stowarzyszenie Wydawców Prasy (European Digital Press Association - EDP) podczas targów FESPA Digital w Londynie. »
 
 
2011-03-03
Bliższa współpraca Canon i Adobe!
Nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych Canon imageRUNNER ADVANCE korzysta z najnowszych technologii Adobe, aby usprawnić druk, skanowanie i zabezpieczanie dokumentów. »
 
 
2010-10-25
Nowe kolorowe Canon iR Advance C2020 i C2030!
Od grudnia w naszej ofercie nowe rewelacyjne urządzenia kolorowe dla małych i średnich grup roboczych! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z krótką charakterystyką nowych urządzeń a od listopada na prezentację i testy! »
 
 
2010-08-04
Wysokonakładowe nowości - Canon imageRUNNER Advance seria 6000!
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacją na temat najnowszych urządzeń wysokonakładowych w naszej ofercie! Oprócz bardzo niskich kosztów eksploatacji rozwiązania te charakteryzują się niespotykaną na rynku funkcjonalnością i prostotą obsługi! »
 
 
2010-03-02
Nowa seria urządzeń Canon iR-25xx - to będzie szok!
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową serią urządzeń wielofunkcyjnych Canon. Z pewnością będzie to wydarzenie na rynku! Cała seria to 10 modeli o różnych prędkościach i wyposażeniu. Urządzenia w bardzo konkurencyjnych cenach i aż o 30% tańsze w eksploatacji od swoich poprzedników! »
 
 
2009-12-16
Canon imageRUNNER Advance - nowe kolorowe urządzenia już są!
Mamy przyjemność przedstawić Państwu najnowszą linię kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych Canon imageRUNNER Advance. Urządzenia te oficjalnie zostały wprowadzone do sprzedaży z końcem listopada 2009 roku. Zapraszamy! »
 
 
1
 
 
strona główna | promocje | nowości | oferta specjalna | giełda urządzeń | o nas | faq | kontakt | inne serwisy Lobos | polityka prywatności
Lobos Technologie - najlepsze kopiarki, kserokopiarki, drukarki, skanery, plotery i urządzenia wielofunkcyjne Canon i Develop.
realizacja