Urządzenia biurowe - Lobos
Lobos - kopiarki, drukarki sieciowe, Canon, Panasonic, HP, kserokopiarki
strona główna
promocje
nowości
oferta specjalna
giełda urządzeń
o nas
faq
kontakt
 
 
Jesteś tutaj: strona główna | faq
 
Samsung - zupełnie nowe możliwości! Android w biurze! »

Miło nam przedstawić Państwu niespotykane dotąd rozwiązanie w sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych! W nowych modelach firmy Samsung mamy do dyspozycji system Android dzięki któremu udało się uzyskać niespotykane dotąd możliwości konfiguracyjne!

więcej »
 
1. (pytanie) Co to jest sterownik drukarki (driver)?
(odpowiedź) Sterownik drukarki to oprogramowanie, które umożliwia pracę urządzenia w sieci (lub z jednym komputerem poprzez port USB) i wymianę informacji pomiędzy używanym oprogramowaniem na komputerach a urządzeniem. Sterowniki są dostarczane kliento czytaj więcej »
2. (pytanie) Czy jest możliwość zabezpieczenia dostępu do urządzeń dla osób niepowołanych i rozliczania użytkowników z wykonywanych prac?
(odpowiedź) Jak najbardziej, w oferowanych przez nas urządzeniach można zabezpieczyć do nich dostęp. W tej sytuacji każdy z użytkowników – aby wykonać pracę – będzie musiał podać indywidualny kod identyfikacyjny. Identyfikacja ta może o czytaj więcej »
3. (pytanie) Czy urządzenia Canon i Samsung mają możliwość współpracy z urządzeniami mobilnymi i drukowania w chmurze?
(odpowiedź) Tak, mamy w swojej ofercie urządzenia, które oferują taką funkcjonalność. Wymaga to zainstalowania oprogramowania i odpowiedniego skonfigurowania systemu. czytaj więcej »
4. (pytanie) Do czego służy finiszer – jako opcjonalne wyposażenie dla urządzeń wielofunkcyjnych?
(odpowiedź) Finiszer to dodatkowy moduł do instalowany do urządzeń wielofunkcyjnych, który umożliwia realizację funkcjonalności związanych z wykańczaniem dokumentów. Generalnie można wyróżnić dwa typy. czytaj więcej »
5. (pytanie) Jaka jest różnica pomiędzy ploterami z grupy CAD/GIS a graficznymi?
(odpowiedź) Główny podział produktów jest związany z ich przeznaczeniem i specyfiką pracy. Urządzenia CAD/GIS (modele Canon iPF-XXX) dedykowane są dla branży budowlanej, projektowej, inżynierskiej itp. Są to urządzenia bardzo szybkie, zapewnia czytaj więcej »
6. (pytanie) Jakie elementy wyposażenia musi posiadać urządzenie wielofunkcyjne, aby pracować w automatycznym trybie dwustronnym?
(odpowiedź) Aby urządzenie mogło pracować dwustronnie musi posiadać zainstalowane poniższe dwa moduły.
duplex – moduł, który pozwala na automatyczny zadruk wychodzącej kopii i wydruku,
dwustronny podajnik oryginałów (skr&a czytaj więcej »
7. (pytanie) Na czym polega obsługa gwarancyjna w formie umowy serwisowej i jakie są jej zalety w stosunku do tradycyjnej obsługi gwarancyjnej?
(odpowiedź) Umowa serwisowa pozwala przenieść wszystkie zobowiązania wynikające z obsługi serwisowej urządzenia na dostawcę, dzięki czemu nie muszą Państwo zajmować się zakupami materiałów eksploatacyjnych, ponosić kosztów bieżących usł czytaj więcej »
8. (pytanie) Na jakie elementy należy zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia wielofunkcyjnego do biura, aby dokonać odpowiedniego dla swoich potrzeb wyboru?
(odpowiedź) Dla dokonania właściwego wyboru warto odpowiedzieć sobie na poniższe pytania, które pozwolą doprecyzować Państwa potrzeby. Odpowiedzi pozwolą nam na zaoferowanie odpowiedniego rozwiązania, którego koszty – nie tylko zakupu, al czytaj więcej »
9. (pytanie) W jaki sposób odbywa się skanowanie na urządzeniach wielofunkcyjnych Canon i Samsung?
(odpowiedź) Skanowanie na urządzeniach wielofunkcyjnych możliwe jest na dwa sposoby. czytaj więcej »
 
strona główna | promocje | nowości | oferta specjalna | giełda urządzeń | o nas | faq | kontakt | inne serwisy Lobos | polityka prywatności
Lobos Technologie - najlepsze kopiarki, kserokopiarki, drukarki, skanery, plotery i urządzenia wielofunkcyjne Canon i Develop.
realizacja