Sprawdź ile kosztują Twoje wydruki - usługa audytu! - Lobos
Samsung - zupełnie nowe możliwości! Android w biurze! »

Miło nam przedstawić Państwu niespotykane dotąd rozwiązanie w sieciowych urządzeniach wielofunkcyjnych! W nowych modelach firmy Samsung mamy do dyspozycji system Android dzięki któremu udało się uzyskać niespotykane dotąd możliwości konfiguracyjne!

więcej »
 
Sprawdź ile kosztują Twoje wydruki - usługa audytu!
Zachęcamy Państwa do skorzystania z profesjonalnego audytu, który pozwoli poznać aktualne koszty druku w Waszej firmie! Wbrew pozorom nie jest łatwo udzielić odpowiedzi na pytania  - jakie są miesięczne koszty druku czy kopiowania, ile i jakie elementy są ich składową, ile można zaoszczędzić na drukowaniu, ile stron w kolorze jest drukowanych niepotrzebnie itp.

Dzięki profesjonalnemu audytowi druku nasi specjaliści przygotują dla Państwa pełną analizę kosztów druku w Waszej firmie. Analizie poddane zostaną wszystkie urządzenia drukujące w zadanym okresie czasu.
Efektem audytu jest raport zawierający zestawienie wykonanych nakładów i kosztów m.in. z podziałem na urządzenia, rodzaj wydruku, zużycie materiałów eksploatacyjnych jak również wskazanie obszarów możliwych oszczędności itp. Koszt audytu jest wyceniany indywidualnie i zależy m.in. od liczby posiadanych urządzeń.

Najważniejsze zalety takiego rozwiązania to:

- szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie analizy kosztów druku wszystkich urządzeń pracujących w miejscu użytkowania w zadanym okresie (minimalny okres analizy to jeden miesiąc),
- pełny raport z przeprowadzonego audytu z rozbiciem na poszczególne urządzenia i pozoim ich obciążeń,
- wskazanie potencjalnych obszarów możliwych do uzyskania oszczędności w druku jak również możliwych do wprowadzenia usprawnień funkcjonalnych.

Umów się z naszym przedstawicielem i zamów profesjonalną analizę kosztów druku. Zamówienia na usługę oraz ew. zapytania w tej sprawie można kierować do nas na adres audytdruku@lobos.pl.
 
 
strona główna | promocje | nowości | oferta specjalna | giełda urządzeń | o nas | faq | kontakt | inne serwisy Lobos | polityka prywatności
Lobos Technologie - najlepsze kopiarki, kserokopiarki, drukarki, skanery, plotery i urządzenia wielofunkcyjne Canon i Develop.
realizacja